Original topic:

למה שינמכתי את אפליקציית סמסונג Members?

(Topic created on: 11-22-2021 08:09 AM)
40 Views
Digitai
Options
אפליקציות ושירותים

image

כששמעתי על העדכון הצפוי לאפליקציית הMembers, די שמחתי.

קיוויתי לשיפורים קטנים בנושאים כמו "קבל כפיתרון" זמין יותר, נגישות נוחה יותר להתראות ולחברי הקהילה (בה"פ) ואולי סופסוף יכולת שיתוף סרטונים/ הקלטת מסך בתגובות בפוסטים.

עם הגעת העדכון מהר מאוד נוכחתי ש"הבית" שלנו פשוט מבולגן.
פוסטים שמתערבבים עם הגלריה, עמוד ראשי ("גלה") שלמעשה לא מכיל תוכן שמתעדכן בצורה סדירה - בואו נודה על האמת: רוב התוכן החדש, הוא תוכן שיוצרים חברי הקהילה.

תמונות ופוסטים מודגשים (אלו עם הכתר) כבר לא מופיעות בדף הראשי (ולא ברור בכלל מהו הדף הראשי)

הדבר הכי מציק בעיני, היא צורת הניווט החדשה בקהילה: תפריט המבורגר עם מלא, מלא, מלא תת לשונית...
לא עוד כפתורים לחיצים שנגללים ימינה/שמאלה, אלא אשכרה למתוח את האגודל עד לקצה המכשיר ולהתחיל לעשות "קליקים" כאילו אני עובד עם עכבר בגרסת הדפדפן של הקהילה.

אחרי מספר שעות בקהילה (בכל זאת - יום עמוס) עם חוסר יכולת למצוא בצורה מהירה (והגיונית) את התוכן והנושאים שמעניינים אותי, הבנתי שאם אני מעוניין "להרגיש בבית" ולא בעוד פורום סלולרי מתחילת ה 2010s, אני חייב לעשות צעד קטן אחורה ולוותר על 4.0 לטובת 3.9.

אם המטרה היא לגרום לי לרצות ולהשאר עוד זמן באפליקציה, הרי שהעדכון הזה פשוט...לא.

העיצוב של גרסת ה Members החדשה (גרסה 4), הינו ממש יפה ועדכני, האפשרות לשלוח הודעות ישירות (גם למנהלים ומגשרים), לתת לייקים ותגובות בצורה נוחה יותר ואפילו מהירות טעינת האפליקציה, הם פשוט נהדרים, אבל

וזה אבל גדול - הבלאגן חוגג.

ברור לי שהצוות המקסים שלנו הוא לא זה שאחראי על האפליקציה, אלא סמסונג העולמי וחבל שככה זה יצא...

מה שכן, מעניין אותי אם אוכל להמשיך עם הגרסה הקודמת (3.9) לאורך זמן, במיוחד אם אעשה את העדכון ל OS12 ול OneUI 4.

מה אתכם ואתכן ממברס יקרים ויקרות?
מוצאים את עצמכם בקלות?
יש לכם תובנות חדשות בעניין?
או שאולי בכלל אני מגזים?
(ברור שכן, זו רק אפליקציה, אבל בואו נסתכל על זה בעיני גיקים-של-סמסונג 🤓)

image
נא לקחת בהומור😜

17 Comments
eliad
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
איך משנמכים?????
אפליקציות ושירותים
חילצתי את קובץ ההתקנה הקודם מהמכשיר השני שלי.
הסרתי את הגרסה הנוכחית והתקנתי את הקודמת.
זה הכל.

העלתי לאחסון שלי ב Mega.
יש קובץ APK של כ 44mb וצילום מסך של גרסת האפליקציה מהמכשיר שלי.

צריך להסיר את הגרסה הנוכחית (4) ואז להתקין את זו.
אין צורך לעשות שום רישום או כניסה מחדש.

בהצלחה.
I Re-Members
😉

https://mega.nz/folder/kDZW2BBD#2sxqZEPyMKosC-3lqhGDig
0 Likes
eliad
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
הכל מבולבל...חייבים הפרדה בין גלרייה ופוסטים....זה מתיש!
שוקי
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
גרוע ביותר
לא נראה שאעבור לאפל
אבל מהעידכון האחרון אני סתם מתבעס להכנס
הכל מבולגן
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

העברתי הצעה בקשר להחזרת ההפרדה בין הגלריה לשאר הפורומים והחזרת התמונות הנבחרות לעמוד הראשי של הקהילה, פוסטים נבחרים מופיעים תחת 'בחירת העורך'.

תודה רבה לכולם על המשובים, תוכלו לכתוב בפוסטים נפרדים את התכונות/ תצוגה שברצונכם לשפר לאחר העדכון של Samsung Members.

EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לדעתי ההפרדה בין הגלריה לשאר הפרומים נצרכת מאוד, והתמונות הנבחרות ממש מוסיפות לקהילה
במיוחד שאתם עדיין בוחרים תמונות יפות במיוחד כתמונות נבחרות. וחבל שהן לא מוצגות בעמוד הראשי אלא רק במקרה ניתן להבחין בסימון
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אני לגמרי מסכים איתך
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
תודה על האוזן הקשבת איריס