Original topic:

לכו תספרו לכולם!

(Topic created on: 05-07-2023 04:14 PM)
99 Views
IrisA
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

היי ממברס!בטח יצא לכם לשבת עם חבר או חברה, משפחה או קולגה מהעבודה ולהגיד להם "זה ברור שהממשק של Galaxy יותר טוב משל האפל שלך..."והם אולי עשו פרצוף, אבל עמוק בלב הם יסכימו איתכם. אז בפעם הבאה שאתם מתמודדים עם סיטואציה כזו..תוכלו לספר להם שעכשיו - גם הם יכולים!הכירו את ממשק סמסונג בגרסת One UI 4.1משתמשי האייפון יוכלו להוריד את היישום ״Try Galaxy״ והוא יגרום לאייפון להציג את ממשק המשתמש One UI.

תזכורת לפוסט הראשון שnadau3 העלה בנושא כאן.הורדה.pngהיישום החדש מדמה את חווית השימוש ב-Galaxy S22 או ב-Galaxy Fold 4 & Flip 4.היישום מאפשר לשוטט בכל מאפייני הממשק כולל בהודעות ובממשק המצלמה.

המטרה שלנו היא לתת למשתמשים את האפשרות לחוות את ממשק One UI ואת ההרגשה של ממשק המשתמש שלנו.

• היישום נתמך במכשירי Iphone 7  ומעלה עם מערכת הפעלה iOS 14.
  • היישום לא נועד לפעולה שוטפת ויומיומית

ספרו לנו בתגובות - מהו החלק האהוב עליכם בממשק של סמסונג?

16 Comments
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
הממשק שלנו אינטואיטיבי ומאפשר הגעה מהירה וקלה לכל יישום ותכונה
אפליקציות ושירותים
אין כמו ממשק הOne UI 🙂
תודה על התיוג בפוסט 😁
אפליקציות ושירותים
קודם כל, אני אוהב הכל בממשק של סמסונג, הלוא הוא OneUI.
החל מהאפשרויות השונות לשימוש ביד אחת, עד אפשרויות כמו מצבים ושגרות, ואיך אפשר שלא - האפשרויות הרבות להתאמה אישית.

כבר סיפרתי לכמה אנשים על האופציה הזו, וכל הכבוד לכם על זה!
נקודה לשיפור - זה לא תמיד רץ חלק, הייתי מאוד ממליץ לנסות לשפר את זה כי זה יכול לגרום לתגובה הפוכה לחלוטין ממה שמנסים להשיג מזה.

תודה על השיתוף 😊
APhoto4u
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
הממשק עצמו כחבילה אחת ולא משהוא ספציפי!
Nivnaor32
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
מגניב!
הממשק האינטואיטיבי הופך כל פעולה לנוחה וקלה והוא מעוצב בסטייל!!
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
זה אחד המגניבים, והרעיון של זה מעולה. הייתי רוצה אייפון רק כדי לראות איך הדבר הזה עובד ;) (סתם, לא באמת, הכל בסדר). זו אחלה דרך לתת לאייפוניסטים להתנסות בממשק של גלקסי, במקרה שיש מחשבה לעבור לשם.
liad
Expert Level 2
אפליקציות ושירותים
ענק!
רוב משתמשי אפל שהכרתי הם חסידה עם ראש בחול בעולם משלהם
אחד אמר לי לאיפון שלי יש 48
אני אומר לו יש לי 64 ויש לי גרסה קלאסית לא פרו

דוגמא אחת מעשרות מאנשים שפגשתי וניסיתי להעביר לסמסונג
שירזיי
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
איזה מגניבב. בא לי לבדוק עם חברי שיש להם איפון מה דעתם חחחח בטוחה שהם יתלהבו מאוד ואולי גם יפרגנו 😏 😉
אפליקציות ושירותים
וואו מטורף
תודה!!