Original topic:

הצעה יישום "שעון" - הוספת אפשרות הגדרת צליל ברירת מחדל ל"שעון מעורר"

(Topic created on: 04-28-2022 03:23 PM)
80 Views
שמוליק
Active Level 7
Options
אפליקציות ושירותים
רוצה להציע על הוספת פיצ'ר לאפליקציית השעון.
חושב שהיה טוב אם היו מוסיפים אפשרות של הגדרת צליל הברירת מחדל עבור "התראה" (שעון מעורר). 

כיום בכל פעם שמגדירים התראה, יש את הצלצול שבו המכשיר ישתמש באופן דיפולטיבי עבור ההתראה שאותו אם נרצה לשנות לצלצול אחר - נצטרך לשנות זאת בכל פעם שמגדירים התראה - ידנית. כך למשל אם אני מגדיר איזה 10 התראות לבוקר ואני רוצה את כולם בצליל ספציפי שונה ממה שמגיע דיפולטיבית, אזי חייב אני להגדיר זאת ידנית לכל אחד ואחד.
היה הרבה יותר נח אם היה למשתמש את האפשרות של בחירת הצליל הדיפולטיבי שמוגדר דיפולטיבית לכל פעם שמגדירים התראה, כמו שקיים אצל צליל הטלפון וההתראות של הודעות (שהמשתמש יכול להגדיר מה תהיה הצליל הדיפולטיבי).
כך גם אותו דבר לגבי עוצמת הצליל של ה"התראה" (שעון מעורר), מגיע דיפולטיבית ברמה מסוימת (כ-70%) ואם אני רוצה את כל ההתראות שלי על מקס צליל, אני צריך להגדיר כך לכל אחד ידנית. אם היה אפשרות של הגדרת העוצמה (וכאמור הצליל עצמו) הדיפולטיבית לכל התראה חדשה שתוצר, היה זה מעולה... (שוב, כמובן שאני מדבר על ההתראות ביישום שעון (Alarms) ולא התראות של הודעות.)
3 Comments
אפליקציות ושירותים
שתי הצעות אליך:
1. להשתמש בנודניק במקום להגדיר התראות בנפרד.
2. לא למחוק את ההתראות שכבר הגדרת, אלא רק לשנות את השעה שלהן במידת הצורך, ואם מדובר על שעות קבועות אז אפילו קל יותר - פשוט להפעילן מחדש.
שמוליק
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
צודק. הצעת פתרון מעולה שחוסך את הבעיה אך מוטב אם היה ניתן לבטל את כל הבעיה מלכתחילה...
אני אכן מפעיל נודניק בכדי לחסוך בעוד התראות וכמו"כ "ממחזר" אותם לשימוש חוזר. אך בפעם הראשונה שמגדירים, זה סיוט...
0 Likes
AdirM
Active Level 10
אפליקציות ושירותים

תודה על המשוב, העברתי את ההצעה שלך לבדיקה.