Original topic:

הצעה: הוספת פורומים נוספים

(Topic created on: 10-09-2021 11:27 PM)
204 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

היי מנהלים, ושאר הקהילה :)

לא פעם קרה לי שרשמתי פוסט, וכשסיימתי התחבטתי ביני לבין עצמי לאיזה פורום הוא מתאים, כלומר איפה לפרסם אותו - וכמעט תמיד, כאשר היתה לי התלבטות, ברירת המחדל היתה כמובן הנושאים הכלליים.

אני חושב שכדאי להוסיף פורומים נוספים (נושאים) ב"קהילה", כמו למשל: פורום למידע והסברים על מערכת הצילום של הסמארטפון ועל טכניקות צילום (בגלריה יותר מפרסמים תמונות ופחות מדריכים), אביזרים למכשירים (S-Pen, מטענים), הכרזות (עליית דרגה, הנושאים החמים, זוכים בכל מיני אתגרים.. בעיקר להנהלה), מכשירים אחרים של סמסונג (מחשב, טלוויזיה..) ועוד נושאים שעוד לא חשבתי עליהם.

אשמח שתשקלו חלק מהנושאים שהעלתי, אם לדעתכם הם מתאימים, ואולי נושאים אחרים 😊 שבוע נפלא!

12 Comments
Nivnaor32
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
רעיון טוב👌🏼
שבוע נהדר🙏🏼
kobi-dadon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
שבוע טוב
אפליקציות ושירותים
אכן, גם אני חושב שיש עוד נושאים שאפשר להוסיף למען הסדר הטוב.
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
מסכימה בהחלט!
Alon7
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
נגד.
בכללי אני חושב שהקונספט של פורומים לא הכי מתאים לפה.
בסופו של דבר כולנו נכנסים לאותה הלשונית בה מרוכזים כל הפוסטים. במקרה הזה הפורום הוא רק תווית קטנה.
kobi-dadon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
עוד פורומים לדעתי ייצור עוד יותר בילבול . מה שחשוב כבר יש
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לדעתי ההצעה נכונה בגבול מסוים, צריך לחשוב מהם הנושאים המרכזיים ולחלקם לפורומים השונים. עודף פורומים יסבך ויכביד על הסדר.
Avichai
Expert Level 4
אפליקציות ושירותים
רעיון מעולה!
אני חושב שצריך להוסיף עוד פורומים, זה יצור יותר סדר, וגם כשעובר הרבה זמן והפוסט "נבלע" כבר ורוצים למצוא אותו זה יקל יותר למצוא כשיודעים מה מחפשים...
אפליקציות ושירותים
האמת שאני לא רואה צורך בעוד קטגוריות למעט אולי 'אביזרים' שזה יכול להיות מצויין.
לדעתי עוד ועוד קטגוריות עלולות רק להעיק ולסרבל.

כרגע כמו שאני רואה, רוב הקטגוריות והשאלות שעולות - חופפות ויושבות טוב.
קטגוריית צילום לא בהכרח מעניינת את כולם וכולן (אמנם אנחנו משוגעים לעניין ולא מבינים איך אפשר שלא) וזה די נחמד בעיני שמפרסמים פוסטים בנושא צילום בגלריה למשל. זה נותן לה עוד נפח ומשהו מעבר לגלריות אונליין אחרות.

מה שאני עושה בשביל "לקטלג" דברים שלא קיימים בקטגוריה ייעודית, זה פשוט לעשות האשטאג עם הנושא שחסר לי (למשל ה S Pen)