Original topic:

העדכון החדש - כמה הצעות

(Topic created on: 11-18-2021 11:24 AM)
73 Views
NoamMeir
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

היי מנהלים וחברים יקרים,
עדכון האפליקציה הגיע אלינו ביום בהיר אחד, ומאז הכל השתנה. סתם, לא ממש הרבה דברים השתנו, והעדכון ממש סבבה - כולנו עוד צריכים להתרגל אליו. באמת תודה על כל ההשקעה בהכנת העדכון הזה, ברור לי שלא היה פשוט ליצור אותו.
הייתי רוצה להעיר כמה הערות בנוגע לעדכון וגם בלי קשר אליו, חלק מהן חשבתי שתשפרו בעדכון הזה אך זה לא קרה. ממש ריכזתי את כל ההערות שלי, ואני חושב שאם תממשו כמה מהן האפליקציה תשתפר פלאים ויהיה נוח בהרבה לגלוש בה.

אז.. אני אתחיל, ברשותכם:
1. העמוד הראשי
א. קצת מציק שהעמוד הראשי הוא 'גלה' ולא 'קהילה'. זה מובן שה'גלה' הוא בתחילה, ויש בו פוסטים ודברים מעולים, אך לרוב, ב'קהילה' יש דברים חדשים יותר (בעדכון הקודם היה יתרון בעמוד הראשי שהיה ניתן להיכנס לגלריה, לקהילה וכדומה. כאן אין דבר כזה).
ב. בעמוד הראשי, בתמונה שמתחת ל'תחרויות', כאשר איני במצב לילה קשה לקרוא את הכתוב על התמונה ('נשמח לראות אותך בקרוב'). אין לי מושג אם זו טעות, אבל אם הכיתוב יעבור פשוט לצד השמאלי של התמונה הוא יהיה בעל רקע נקי, וכך יישאר קריא.

2. התראות
א. אם אני מגיע לתגובה או לסימון לייק מהתראה - אין צורך שהיא תישאר כ'חדש' במקום של ההודעות החדשות. זה סתם מבלבל וגורם לבזבוז זמן להיכנס אל ההודעות ו"לנקות" שם.
ב. אם אני לוחץ על התראה (סימון לייק, תגובה, הודעה פרטית) ולאחר מכן לוחץ הקודם על פס הניווט, האפליקציה נסגרת במקום שהיא תחזור אחורה.

3. הודעות פרטיות
א. חסרה לי אופציה של כניסה לפרופיל המשתמש דרך הודעה פרטית, יהיה נחמד אם תהיה כזו.

ב. קצת קשה להיכנס אל תיבת ההודעות הפרטיות, צריך די הרבה לחיצות עד לשם. היה נחמד אם היתה דרך קלה יותר להגיע לשם, כמו לחיצה על סמל של הודעות שיהיה לצד סימן החיפוש ב'גלה' וב'קהילה'.
ג. קצת חסרות לי בהודעות הפרטיות כל מיני אפשרויות, כמו למשל - אפשרות לציטוט, צפייה בשעה בנוסף לתאריך ההודעה וכדומה.
ד. אני די בטוח שזה רק בהודעות הפרטיות - כאשר אני שולח איזשהו ציטוט המכיל גרשיים, לאחר כל גרשיים מצטרף סלאש מוזר ולא קשור.
ה. לעיתים, הנקודה הכתומה המעידה על הודעות חדשות סתם קיימת, למרות שקראתי כבר את כל ההודעות.
ו. אין אפשרות לשלוח תמונות בהודעות הפרטיות, אם תהיה אפשרות כזו זה יהיה ממש נחמד.
ז. דבר אחרון שמאוד מפריע לי בהודעות - לפעמים אני רושם כמה תגובות בהודעות הפרטיות, והמערכת מונעת ממני מלהגיב יותר במשך כשעה. זה מאוד לא נוח כך באמצע שיחה (אנשים חושבים שאני סתם מתעלם מהם), ואני בכללי לא מבין למה יש את הדבר הזה.

4. באופן כללי
א. כשאני שולח אימוג'י של זכר/נקבה, בתגובה, בנוסף לאימוג'י, מוצג גם סימן המין שלו. מאוד מיותר.
ב. כשנכנסים לתיבת הדואר הנכנס (תיבת ההתראות), היה נוח יותר אם היה מוצג קודם 'פעילות' ולא 'הודעות', כיוון שנכנסים לשם יותר.
ג. משהו שהייתי בטוח שתשנו בעדכון הנוכחי - אופציית סימון הפיתרון. שוב יש את הקטע שאנשים לא מודעים לאופציה הזו, כי היא די "מוסתרת" ולא נראית לעין ממבט ראשוני. רק עיגול קטן בצד התגובה עם כתוביות קטנות מתחת של 'סימון כפיתרון' יכול להביא לתוצאה הרבה יותר טובה מאשר לחיצה על 3 הנקודות. תשקלו את זה :)

יצא לי ארוך באופן שלא שיערתי, אבל באמת חשוב לי אם חלק מהדברים פה ישונו או יתוקנו. אני מאוד מעריך את העדכון ואוהב אותו, אבל אני חושב שתמיד יש לאן להשתפר ולשאוף. זה ממש ישמח אותי ויגרום לאפליקציה להיות נגישה יותר ומהנה לשימוש. תודה רבה שהגעתם עד כאן, מעריך מאוד!

אם יש לכם, משתמשי הקהילה, הערות והצעות נוספות לגבי האפליקציה, אתם יותר ממוזמנים להגיב זאת כאן. מקווה שהמנהלים יראו זאת וישקלו אם לממש את הדברים.
יום טוב לכולם! 😊

23 Comments
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לדעתי כל ההצעות שהצעת יכולות לשפר את חווית השימוש בשירות אבל בקטע של ההודעות הפרטיות אני די מבין את המצב הקיים; ההגבלה בשליחת ההודעות הגיונית מאוד. כך גם אי התמיכה בתמונות בהודעות.
גם מבחינה של פרטיות וגם מבחינה טכנית של שרתים תמיכה ואחסון... בכל זאת המטרה היא לא אפליקצייה להודעות מידיות
ואפרופו מיידי - ההתראות מתקבלות בדיליי של כמה דקות +
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
גם אני בהחלט מבין את המצב, ובספק אם יהיה אפשר לשנות את זה (וגם אבין אם לא). הכל בקטע של הצעות בלבד, הם יכולים לקחת מזה מה שבא להם
אפליקציות ושירותים
תיקונים ממש חשובים

אני חושב גם שהרבה אנשים ישמחו לאפשרות מחדש להסתיר את הגלריה

יש הרבה אנשים בקהילה שלא רוצים תמונות מהגלריה בפיד הראשי ואין דרך אמיתית ופשוטה לראות את כל הפוסטים של הקהילה בלי הגלריה אלא רק לפי תתי קטגוריות
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
הצעה גם חשובה^
אפליקציות ושירותים
חשוב מאוד!
תהילה
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
תמיד יש מקום לשיפור , אבל בכללי ממש אהבתי את העיצוב והשינויים
NoamMeir
Expert Level 5