הנושא המקורי:

הודעה למנהלים בפוסט [לא רשמי]

(הנושא נוצר בתאריך: 07-19-2022 11:24 AM)
arielbm
Active Level 8
אפשרויות
אפליקציות ושירותים
ניסיתי לשלוח הודעה פרטית למנהלים ואי אפשר, אז אשמח שרק המנהלים יראו את הפוסט😅
עריכה: עזבו, אם אתם רוצים תיכנסו🤷‍♂️

בוקר טוב,
תדעו לכם שמאוד התאכזבתי מסמסונג.
אתם מבינים שאם היה לי גוגל פיקסל נניח, עם הגלאקסי ווטש 4, יכולתי להוריד אפלקצייה של מצלמה בשעון ולצלם.
אני מבין שצריך שסדרת האס של סמסונג צריכה להיות ייחודית (טוב יותר למכירות וכו), אבל מה ייחודי בזה שאם הייתי קונה טלפון מחברה אחרת היה לי את אותו הדבר? חוץ מזה שהפיצר הזה לא יגרום לי לבחור בטלפון מסדרת האס מאשר כל טלפון אחר בשוק.
בנוסף, לי ולאחי לדוגמא יש טלפונים של סמסונג (A71 note 10 lite), ובפועל המצלמה שלי יותר טובה משלו, אז למה לו יש ווידיאו אוטמטי ולי לא?
(המהלך הזה של שינמוך סדרת הA הוא מאוד מתאים לאפל לפי דעתי, וכן, זה שינמוך סדרת הA במקום שדרוג סדרת הS, אפשר לשדרג את סדרת האס עם אס פן, חיבורים אקסטרה ועוד דברים בחומרה במקום לשנמך את התוכנה של סדרת הA)
[נ.ב לפי דעתי, אם הייתם פותחים את הסמסונג דסק לרוב המכשירים שלכם (שהמגבלה על זה תיהיה המעבד ולא הסדרה) זה היה מזנק את המכירות שלכם פי כמה, כי מי לא רוצה מחשב סבבה לסבא/ לגלישה באינטרנט/לזומים במחיר סביר, אבל זה כבר שיקול שלכם.]
אני יודע שזה קצת חוצפה ההודעה הזו, אבל זה די מאכזב שזה היחס שנותנים לסדרת הA
12 תשובות
AdirM
Moderator
Moderator
אפשרויות
אפליקציות ושירותים

תודה על המשוב.

LordLiron
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אם לא יהיה הבדל בין סדרות ה-S וה-A, מלכתחילה לא יהיה הבדל במחיר ואז גם לא צריך אותם.
arielbm
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
אני לא אומר שלא יהיה הבדל, פשוט שלא יהיו הבדלים קטנים ומעצבנים כאלה.
ההבדלים שצריכים להיות לפי דעתי צריכים לנבוע מהחומרה של המכשיר ולא מהתוכנה שלו.
לדוגמא: במצלמות החדשות של סדרת הS יש זום פי מאה, וזה מובן שלסדרת הA אין אותו, פשוט כי המצלמה של הטלפונים של סדרת הA לא יכולה לעשות זום פי מאה, ולא יצא לסדרת הA תמונה סבירה.
LordLiron
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
החומרה יכולה להגביל גם תכונות תוכנה במכשיר.
אבל גם אם אין הגבלת חומרה, זו סדרת ביניים ומן הראוי שלא כל תכונה שזמינה בסדרת הדגל תהיה זמינה גם במכשיר ביניים.
יש פה היגיון פשוט.
arielbm
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
חוץ מזה, אני מדבר גם על המצלמה דרך השעון, שזה אמור להיות פיצר של השעון, ללא התחשבות בדגם המכשיר, אלא בדגם השעון.
oriyakov
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
גם נכון
LordLiron
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
מהבחינה של השעון, אני לא מכיר, אין לי אותו אז לא אכתוב לגבי זה.
הכוונה שלי היא כללית.
oriyakov
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
מצד שני אם האקו סיסטם יהיה טוב גם בסדרות הזולות אז יותר ימשכו למותג
arielbm
Active Level 8
אפליקציות ושירותים
זה מה שבאתי לכתוב😁
אם המצב זה מה לירון אומר, אז מה יגרום לי לבחור סמסונג ולא כל טלפון אחר בשוק (באותו מחיר)