Original topic:

[דיון] איך אתם משתפים תמונות?

(Topic created on: 03-15-2021 12:31 PM)
935 Views
IrisA
Expert Level 5
Options
אפליקציות ושירותים

רוצים לגלות עוד דרך לשיתוף תמונות מהמכשיר?

אני רוצה לספר לכם על תכונה שאני נוהגת להשתמש בה - אלבומים משותפים דרך הגלריה שלנו.

התכונה הזו מספקת לנו דרך נוחה וקלה, ניתן להעביר את אותן התמונות למספר גדול של אנשים בבת אחת או לכל הקבוצות שפתחתי.

ואם חבר רוצה לשתף איתי, הוא פשוט מעלה את התמונה ואני יכולה לצפות בה ולבחור אם להוריד אותה.

איך זה עובד?

נכנסים לגלריה > מקישים על תפריט (3 קווים אופקיים) > בוחרים באלבומים משותפים

Lior_0-1615834388553.png

לוחצים על סמל ה+ ובוחרים שם לאלבום המשותף שלנו

WhatsApp Image 2021-03-15 at 20.52.19 (2).jpeg

בוחרים את אנשי הקשר שאנחנו מעוניינים לשתף איתם את האלבום > נקיש על הזמן

אם איש הקשר הרצוי לא מופיע ברשימה, נוכל להזמין אותו עם מזהה Samsung Account  או עם מספר הנייד המקושר לחשבון.

WhatsApp Image 2021-03-15 at 20.52.19 (1).jpeg

 איש הקשר צריך לאשר את ההזמנה שלכם ולאחר מכן יוכל לצפות ולשתף תמונות באלבום

WhatsApp Image 2021-03-15 at 20.52.18.jpeg

 רוצים לשמור תמונה ששיתפו איתכם? לחצו על התמונה ולאחר מכן על סמל ההורדה

Lior_1-1615834820501.png

גם אתם משתמשים בתכונה? יש לכם דרך אחרת לשיתוף תמונות?

ספרו לנו בתגובות!

16 Comments
LiamBuhbut
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
דרך מעולה לשיתוף תמונות! פוסט מעולה!
tomtomtom
Active Level 3
אפליקציות ושירותים
ווואלה אששש
יחסוך לי את הקופי פסט לאנשי הקשר 🤩🤩🤩
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
שוקינג, תמיד אני והמשפחה היינו מעלים את התמונות לגוגל תמונות ומשם משתפים.. לא ידעתי על הפיצ'ר הזה 😶 זה עומד לחסוך לי כל כך הרבה, תודה 😁
MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
וואלה גם אצלנו ככה 😅 למרות שידעתי על הפיצ'ר הזה, לא היה לי כוח וסבלנות לבדוק ולנסות אותו 🤦‍♀️ מרוב ההרגל למה שמוכר ונוח....
0 Likes
אפליקציות ושירותים

תודה איריס!
האמת שתמיד תהיתי לגבי האפשרות הזו. ותמיד נותרתי עם 2 שאלות שאני לא ממש יודע לענות עליהן...
1. האם הדרך הזו היא רק בין מכשירי סמסונג?
2. האם התמונות מאוחסנות בשירות הענן של סמסונג?

ואם אני כבר ברצף, אז תהיה נוספת - איך אני מפסיק לשתף את האלבום עם כל אנשי הקשר שקיבלו ממני הזמנה? 

MonSamsung
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אלו בדיוק התהיות שהיו לי עד היום ולא היה לי פנאי להתעסקן בהן!! תודה איתי, ותודה גדולה איריס על פוסט ממש מעולה!! מצטרפת לשאלות של איתי
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

בוקר טוב,

ננסה לעשות סדר:

1. ניתן לשתף אלבומים דרך הגלריה של סמסונג רק בין מכשירי סמסונג כיוון שהשיתוף מתבצע באמצעות חשבון הסמסונג.

ניתן לבצע שיתוף אלבומים בנפרד דרך חשבון ה- One Drive ללא תלות בסוג המכשיר וכמובן בהתאם לתנאי One Drive של אותו הדגם.

2. התמונות לא מאוחסנות בשירות הענן של סמסונג או של OneDrive אלא אם אתה מוריד את התמונה ומסנכרן אותה לחשבון.

3. כדי להפסיק את השיתוף עם כל אנשי הקשר או איש קשר מסויים היכנס לאלבום > לחץ על אייקון המשתתפים (מופיע בחלק התחתון של תמונות נושא האלבום) > 3 נקודות > הסר חבר מהקבוצה.

WhatsApp Image 2021-03-17 at 11.21.32.jpeg

אפליקציות ושירותים
היי!
תודה!

רק שאלה נוספת לגבי מה שכתבת בסעיף השני, כי זה לא ברור לי - אם התמונות שאני משתף לא מאוחסנות בענן, אז זה אומר שרק מכשירים בקרבת מקום יכולים לצפות בתוכן שלי. (כי למעשה הם צופים באלבום בגלריה שלי).
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

זה לא תלוי במיקום,

השיתוף של האלבום הוא שיתוף ישיר לשירותי הענן המוגבל לתמונות הנבחרות בלבד והפוך.