Original topic:

בקשות לתוספים

(Topic created on: 10-17-2021 02:44 PM)
67 Views
שליו-
Active Level 5
Options
אפליקציות ושירותים
הי חברים, כמה בקשות לתוספות למערכת ההפעלה, שמאוד יועילו:
1. הוספת אפשרות שהמסך לא ייכבה אף פעם ולא מקסימום 10 דקות, זה ממש מעיק שכל הזמן המסך נכבה כשלא נוגע בו.
2. אופציה מובנית במכשיר שהיישומים יישארו בצורה שלהם ולא יקבלו מסגרת לבנה, כרגע חייב להתקין ערכת נושא של אייקונים שמשנה גם את המראה שלהם בשביל זה (יודע שאפשרי כי באלג'י זה מובנה), מצורפת תמונה ממכשיר אלג'י על הפונקציה.

image

שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
בדקתי עכשיו, אפשר להגדיר שלא ייכבה אף פעם רק כשמחובר לחשמל, אני דווקא צריך את זה כשלא מחובר 😂 כשמחובר אני בקושי משתמש בו, אבל תודה רבה
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי!

1.תודה על המשוב, המגבלה של כיבוי מסך אוטומטי מונעת מצבים של פריקת הסוללה.

אם בטעות המסך יישאר מופעל, הסוללה תפרוק הרבה יותר מהר ותגרום לכיבוי המכשיר.

2.תוכל לצרף תמונה של המסך? באילו מצבים נוספת מסגרת לבנה סביב הסמלים של האפליקציות?

0 Likes
שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
1. אבל יש עניין של לאפשר ללקוח להחליט, זה לא הגיוני שזה יכול לצרוך יותר סוללה אז כופים על הלקוח שלא ייכבה, זה היתרון של אנדרואיד שהצרכן יכול להחליט לעצמו ולא מחליטים בשבילו בלי לשאול אותו, אפילו באייפון מאפשרים אז אין סיבה שאי אפשר יהיה בסמסונג.
2. ערכת בנושא של סמסונג מוסיפה אוטומטית מסגרת, אני משתמש בערכת נושא חיצונית ליישומים בשביל שלא יהיה אצלי, אשתדל בערב לשנות ולצלם לך שתראי על מה מדבר.
תודה רבה
0 Likes
LironHazan
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
1.
לאפשר ללקוח?
מי בסוף יתלונן ויעשה שם רע לסמסונג בשל הבעיות שיקרו למסך,
בטענה ש"רק לא ידעו" שזו הבעיה במסכי OLED.
יבקשו פיצוי וילכלכו על החברה.
0 Likes
שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
לא מסכים איתך. אם יש בעיה למסך, אז סמסונג יכולים להקפיץ התראה שיהיה על אחריות זה שמפעיל.
זה נראה לי הזוי שלא מאפשרים את זה מהסיבה של "פריקת סוללה" כי אם יש בעיה שמבזבז יותר סוללה זה בעיה נטו של הלקוח, ואף אחד לא יכול להתלונן על זה שהסוללה נגמרה לו מהר כי עשה שהמסך לא ייכבה אף פעם
0 Likes
LironHazan
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
אני לא מדבר על פריקת סוללה,
אני מדבר על צריבות במסך.
0 Likes
שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
איריס מצורפות תמונות לדוגמא, שימי לב על אפליקציית האימות של גוגל ומצא את הטלפון שלי, בגדול יש עוד הרבה אפליקציות כאלה, יש הרבה אפליקציות בצורות שונות, וברירת המחדל שיש בטלפון שאין אופציה להגדיר שכל אפליקציה תהיה בצורה שלה ולא תשתמש בצורה אחרת.
ד"א לגבי 1, תוכלי בבקשה להעביר הלאה שיוסיפו את העניין של המסך? זה באמת מפריע שאין את האפשרות, אני לא סתם אומר ותשובה שזה מבזבז סוללה היא לא ממש רלוונטית, באותה מידה, אפשר לכפות על הלקוח בהירות נמוכה וקצב רענון 30 כי זה מבזבז סוללה, את מבינה שזה לא נשמע ממש תשובה הגיונית? לא משהו אישי. אבל באמת שהתשובה בנושא לא ממש הגיונית בשום צורה שהיא..

תודה רבה על העזרה,
שליו.Screenshot_20211018-235236_One UI Home_92777.jpgScreenshot_20211018-235200_One UI Home_92776.jpg
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי,

1.שים לב שמדובר בתצוגה של יישומי גוגל בלבד.

2. לא ניתן להסיר את המגבלה של כיבוי מסך אוטומטי.

אני מבינה שאתה מעדיף להסיר את זה, סמסונג משתדלת להתאים את ההגדרות שלה לפי הצורך של הלקוחות שלה, ברור שלפעמים לא לכולם זה מתאים אך לרובם.

0 Likes
שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
אין קשר לגוגל, צילמתי לך את זה כי היה הכי נוח לצלם לך את האפליקציות של גוגל בלי לחשוף מידע אישי בפורום ציבורי, זאת הסיבה היחידה
0 Likes
שליו-
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
הנה איריס, תראי דוגמאות נוספות, תעשי בדיקה ותראי את ההבדל, לחלק גדול מהאפליקציות יש להן נראות משל עצמן, ובסמסונג משום מה זה כופה על האפליקציות להתאים לנראות זהה בכולן ואין את האפשרות לשנות שכל אפליקציה תהיה בצורה שלהSmartSelect_20211019-185209_One UI Home_92862.jpgSmartSelect_20211019-185130_One UI Home_92861.jpg
0 Likes