Original topic:

בעיה עם Android Auto

(Topic created on: 02-25-2022 09:38 AM)
39 Views
כהןאלון
Active Level 4
Options
אפליקציות ושירותים
כאשר יש צורך לשדרג את אפליקציית Android Auto לא ניתן לבצע זאת בצורה נורמלית דרך חנות Google Play מאחר ואין תמיכה בארץ. לכן צריך להסיר ולהתקין מחדש קובץ גרסה חדשה מסוג APK וזה משגע אותי.
האם ניתן לעשות משהו בעניין?? תודה. 
10 Comments
Avichai
Expert Level 4
אפליקציות ושירותים
לאנדרואיד אוטו יש גרסה רשמית בארץ, החל ממכשירים של שנת 2019-2020 זה הגיע מובנה בטלפון, מכשירים שלפני יכולים להוריד ידנית מהחנות, תנסה בקישור: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.projection.gearhead
עם איזה מכשיר אתה?
0 Likes
אפליקציות ושירותים
Samsung SM-G955F S8 Plus
אפליקציות ושירותים
ראשית תודה רבה על העזרה. כאשר נכנסתי לקישור ששלחת, ההודעה המתקבלת כדלקמן: "האפליקציה הזו לא זמינה למכשיר שלך" (ואני שואל מדוע לעזאזל 🤬) ~ תודה חבר.
Avichai
Expert Level 4
אפליקציות ושירותים
כנראה בגלל שהמכשיר שלך ישן, ורק במכשירים משנת 2019-2020 ניתן להוריד ולעדכן מהחנות שאז האפליקציה הפכה לרישמית בארץ, אני מניח שזה תלוי בביוקרטיה ואישורים שלמכשירים הישנים אין...או משהו כזה🤷🏻
שמח לעזור 😄
ד"א ברוך הבא לקהילה 😉
אפליקציות ושירותים
Android Auto הוטמעה כמובנית באנדרואיד מאז אנדרואיד 10, אם אינני טועה, ומאז ניתן לעדכן את האפליקציה דרך החנות כמו כל אפליקציה אחרת.

אם אינך מצליח לעדכן דרך החנות, זה אומר שהמערכת אצלך פשוט לא מעודכנת מספיק או לא יכולה להתעדכן לכך שזה יהיה מובנה.
0 Likes
אפליקציות ושירותים
חבר יקר, אני על גרסת אנדרואיד 8 ובכוונה, מאחר שאפליקציית הקלטת שיחה (במקרה שלי ACR ) לא תאפשר להקליט כראוי בגרסאות אנדרואיד 9 והלאה.
אגב, אם אני עם רכב חדיש, זה לא הגיוני שאחליף גם טלפון או שדרוג גרסה ...
Android Auto זו אפליקציה שהיצרן שלה מסוגל בקלות להתאימה לכל גרסאות הטלפונים הניידים.
מדוע לא מיישמים זאת... זה סיפור ארוך ואינטרסנטי לדעתי.
בכל אופן, המון תודה 👍🏻
0 Likes
Yanhef
Active Level 1
אפליקציות ושירותים
האם ניתן להציב את יישומון youtube ביישומון android auto
0 Likes
אפליקציות ושירותים
לדעתי זה לא ניתן ואף לא יישומון וידאו אחר - וחבל....
0 Likes
IrisA
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים

היי!

לא ניתן להוסיף את Youtube לAndroid Auto,

היישום תומך בSpotify ובSamsung Music.

0 Likes