Original topic:

כל מה שרציתם לדעת על 'עדכוני תוכנה וגרסאות'

(Topic created on: 11-03-2020 03:09 PM)
2515 Views
Roee
Active Level 8
Options
נושאים כלליים

שלום לכל חברי הקהילה!

אנחנו פותחים את הפרק הראשון של שאלות למומחים - שיעסוק, כמו שביקשתם, בעדכוני תוכנה וגרסאות!

השרשור הזה נועד לרכז את כל השאלות שיש לכם בנושא העדכונים והוא יישאר פתוח עד יום רביעי ה-4 בנובמבר בשעה 15:00. במסגרת האירוע נארח את אוהד, מנהל הנדסת התוכנה בסמסונג ישראל, ויחד איתו נענה על כל השאלות שלכם בצורה מרוכזת ב-LIVE כאן בקהילה - כל זה יקרה כאמור ביום רביעי הקרוב בשעה 15:00.

כללים:

• ניתן לפרסם שאלה אחת כתגובה לשרשור הזה. נא לא לפתוח נושא נפרד עבור אותו האירוע.
  • עם תחילת האירוע נדאג לספק תשובה לכל תגובה שתעלה בשרשור הנוכחי.
  • במידה ויעלו שאלות נוספות כתגובה לתשובות שיסופקו, תוכלו להוסיף בתום האירוע ונענה כמיטב יכולתנו.

כמה הצעות כדי שהכל יזרום בצורה חלקה:

• נסחו את השאלה שלכם בצורה ברורה ומפורטת ככל שניתן כדי שנוכל להשיב ב-LIVE מבלי לבקש פרטים נוספים.
  • השתדלו לבדוק אם השאלה שלכם כבר נשאלה כדי לא להציף את השרשור בשאלות זהות.
  • יש לפעול תמיד בהתאם לכללי הקהילה שלנו.

זה הכל - יצאנו לדרך!

ניפגש בקרוב 😀

202 Comments
orinir
Active Level 3
נושאים כלליים
מה חדש בממשק one ui 3.0
APuti
Active Level 2
נושאים כלליים
תרשום ביוטיוב אתה תראה את הכל בקלות יותר
0 Likes
orinir
Active Level 3
נושאים כלליים
שלח לי קישור לסרטון טוב
0 Likes
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים

לצערי לא נוכל לחשוף את החידושים ב-One UI 3.0 לפני ההודעה הרשמית של Samsung. בהקשר של ה-One UI אני יכול להגיד בכלליות שבגרסה העתידית יש יותר דגש על התאמה אישית לשיפור החוויה של המשתמש הספציפי, עיצוב חדש לתכונות קיימות שנועדו לפשט את השימוש במכשיר ולהפוך אותו לאינטואיטיבי יותר, שיפורים במסך הבית, לוח ההגדרות המהירות ועוד. כל השינויים ייחשפו במסגרת מפת הדרכים המלאה שנפרסם בקרוב.

orinir
Active Level 3
נושאים כלליים
מה העדכון תוכנה גורם לטלפון ? האם הוא משפר אותו
warrior333
Active Level 2
נושאים כלליים
זה ברור שעדכון תוכנה: משפר, מייצב, מוסיף תכונות חדשות, מחזק את חיי הסוללה ועוד ועוד
Roee
Active Level 8
נושאים כלליים

עדכון תוכנה משפר את ביצועי המכשיר, את אבטחת המכשיר ואת חוויית המשתמש.

העדכונים התקופתיים כוללים תיקונים נקודתיים לבעיות תוכנה, שיפורים קלים ועדכון אבטחה של אותו החודש בו יצא העדכון. לדוגמה, עדכון שייצא במהלך חודש אוקטובר יכלול מלבד התיקונים גם עדכון אבטחה של Google מעודכן לחודש אוקטובר, כולל עדכוני אבטחה של חודשים קודמים במידה ויש פער של מס' חודשים בין העדכונים.

מומלץ מאוד לוודא שהמכשיר תמיד מעודכן לגרסה האחרונה.

MonSamsung
Expert Level 5
נושאים כלליים
מתי מכשיר מפסיק לקבל עדכונים, אם בכלל מפסיק? (חוץ מהחדש שלי, מחזיקה עוד כמה סמסונגים) ואמנם אני קונה אצל משווקים מורשים, אך האם גם בקניה מחנויות תקשורת רגילות יש עדכונים?
אפשר לסכם את השאלה כך:
מי כלול בעדכונים והאם מוגבל בזמן?
תודה רבה!